Autoservis AUTOKODUS Zvolen Autoservis AUTOKODUS Zvolen Autoservis AUTOKODUS Zvolen

Čistenie vozidiel

Čistenie interiéru vozidiel

  • Ponúkame Vám profesionálne čistenie interiéru vozidla, leštenie a komplexnú starostlivosť o Vaše vozidlo. Zaručujeme nadštandardnú kvalitu práce s dlhoročnými skúsenosťami.
  • Služby poskytujeme širokej verejnosti ale aj vo forme zmluvného umývania a čistenia vozidiel firmám a iným organizáciám.
  • Na umývanie a čistenie vozidiel používame kvalitnú a praxou overenú značkovú autokozmetiku, ktorá je bezpečná pre všetky ošetrované povrchy karosérií a interiéru.
  • Naším cieľom je spokojnosť zákazníkov s čistotou svojich vozidiel, postupom ich umývania a čistenia, ktoré sa vykonáva ručne, ale najmä s individuálnym prístupom k Vaším želaniam.

 

Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen Čistenie interiéru vozidiel v autoservise AUTOKODUS Zvolen
  

Autoumyváreň

Ponúkame čistenie exteriéru vozidla na profesionálnej autoumyvárni s penovými kefami a obsluhou. Naša obsluha Vám pred samotným spustením autoumyvárne ručne vyčistí Vaše vozidlo od hrubej špiny. Ponúkame na výber zo 4 umývacích programov. Pokiaľ sa bude Vaše vozidlo umývať môžete si v našom autoservise vychutnať kávičku zadarmo.

 

Autoumyváreň v autoservise AUTOKODUS Zvolen Autoumyváreň v autoservise AUTOKODUS Zvolen Autoumyváreň v autoservise AUTOKODUS Zvolen Autoumyváreň v autoservise AUTOKODUS Zvolen Autoumyváreň v autoservise AUTOKODUS Zvolen
 
Bosch Car Service - https://www.boschcarservice.com/sk/sk
Otváracie hodiny:
Po - Pi: 7:30 - 16:30


Telefón: +421 45 540 21 51
Mobil: +421 907 750 902
E-mail: serviszvolen@autokodus.sk

GPS: N 48° 34' 35"
         E 19° 9' 10"

AUTOKODUS s.r.o.
Lieskovská cesta 9
960 01 Zvolen
Sme na Facebooku Sledujte nás na YouTube